Oferta pracy: Przyszły Księgowy

Prężnie rozwijająca się Brytyjska firma księgowa Friendly Accounting, poszukuje ambitnych osób do pracy na stanowisku Przyszły Księgowy. Przewidywane zarobki  około 10.000 zł po okresie 6 miesięcy.

Kandydat będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie klientów na usługi księgowe oraz ich obsługę.

Wymagania:

- Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym
- dostęp do stałego łącza internetowego
- otwartość na zdobywanie wiedzy

Zapewniamy:

- Pełne przeszkolenie do samodzielnego wykonywania pracy księgowego
- Pakiet szkoleń
- Niezbędne narzędzia do pracy
- Stałą opiekę trenera
- Dla najlepszych możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz struktur Friendly Accounting
- Możliwość założenia własnego biura na zasadach franczyzy

Dlaczego warto wybrać współpracę z Friendly Accounting? Ponieważ jesteśmy nowoczesną firmą, która stawia na efekt i nowoczesne technologie. Dlatego jesteśmy  otwarci na pracę zdalną. Możesz pracować z dowolnego mmiejsca na ziemi i zarabiać w Wielkiej Brytani. Stawiamy na rozwój i sprawdzonych ludzi. Od pierwszego dnia pracy, budujesz portfel swoich przyszłych klientów i decydujesz o tym ile chcesz zarabiać.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w tytule wiadomości proszę o wpisanie "Przyszły Księgowy".